Yhteystiedot

Kauppakaari 1, 80100 Joensuu
Puh. 010 830 4100
asiakaspalvelu@joenisp.fi


Soittaminen näihin numeroihin maksaa 1.1.2013 alkaen 8,35snt/puhelu + 17,17 snt/min.

ISÄNNÖITSIJÄT

Asikainen Juha
Tekninen isännöitsijä,
RKM, ITS-TEK
Puh. 010 830 4112
juha.asikainen@joenisp.fi
Kempas Keijo
isännöitsijä, RKM, ITS
Puh. 010 830 4106
keijo.kempas@joenisp.fi
Lipo Iiro
isännöitsijä
Puh. 010 830 4103
iiro.lipo@joenisp.fi
Nuutinen Kari
isännöitsijä
Puh. 010 830 4115
kari.nuutinen@joenisp.fi
Pajarinen Jere
isännöitsijä, RI AMK
Puh. 010 830 4119
jere.pajarinen@joenisp.fi
Poutiainen Pekka
isännöitsijä
Puh. 010 830 4102
pekka.poutiainen@joenisp.fi  
Ryhänen Konsta
isännöitsijä
Puh. 010 830 4123
konsta.ryhanen@joenisp.fi
Svensk Jarkko
isännöitsijä
Puh. 010 830 4114
jarkko.svensk@joenisp.fi
Tarnanen Janne
isännöitsijä, KTM, ITS
Puh. 010 830 4107
janne.tarnanen@joenisp.fi
Korhonen Toivo
isännöitsijä/ yrittäjä, AIT, LVV
Puh. 010 830 4105
gsm 050 362 8425
toivo.korhonen@joenisp.fi
Sutinen Hannu
isännöitsijä/ yrittäjä, AIT
Puh. 010 830 4101
gsm 0400 670 333
hannu.sutinen@joenisp.fi
Pusa Seppo
isännöitsijä
Puh. 010 830 4120
seppo.pusa@joenisp.fi

ASIAKASPALVELU/ TALOUSHALLINTO

Kervinen Marja
KLT-Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4122
marja.kervinen@joenisp.fi
Kolari Jaana
Kiinteistösihteeri / vuokraus,
KISI, LVV
Puh. 010 830 4109
jaana.kolari@joenisp.fi
Korhonen Jaana
Kiinteistösihteeri, KISI
Puh. 010 830 4117
jaana.korhonen@joenisp.fi 
Mutanen Eetu
Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4124
eetu.mutanen@joenisp.fi
Nissinen Minna
Kirjanpitäjä/ostolaskut
Puh. 010 830 4113
minna.nissinen@joenisp.fi
Romppanen Merja
Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4111
merja.romppanen@joenisp.fi 
Shibalovich Dina
Kirjanpitäjä
Puh. 010 830 4100
dina.shibalovich@joenisp.fi 
Timonen Merja
Kiinteistösihteeri, KISI
Puh. 010 830 4104
merja.timonen@joenisp.fi
Haantio Hilppa
Harjoittelija
Puh. 010 830 4110
hilppa.haantio@joenisp.fi
Toratti Sisko
Harjoittelija
Puh. 010 830 4108
sisko.toratti@joenisp.fi
   

LASKUTUSOSOITTEET

ASIAKASTALOYHTIÖIDEN LASKUT

Voit lähettää asiakastaloyhtiöillemme laskuja:

1) Verkkolaskuna taloyhtiön verkkolaskusoitteeseen. Suomalaisten yhtiöiden verkkolaskuosoitteet löytyvät Tietoyhteiskunnan Kehittämiskeskus Tieken palvelusta: www.tieke.fi

2) Paperilaskuna: c/o Joen Isännöintipalvelu Oy, Kauppakaari 1, 80100 Joensuu.

Taloyhtiölle tulevassa laskussa on maksajatietona oltava aina taloyhtiön nimi.

JOEN ISÄNNÖINTIPALVELU OY:N LASKUT

Joen Isännöintipalvelu Oy:lle voit lähettää laskuja seuraavasti:

1) Verkkolaskuna:

Verkkolaskuoperaattorimme: Op-Pohjola-ryhmä/OKOYFIHH ja verkkolaskuosoitteemme:  FI4157700520037638. OVT-tunnus 003707823878.

2) Paperilaskuna osoitteeseen:

Joen Isännöintipalvelu Oy
c/o Carelian Taloushallintopalvelut Oy
Rantakatu 26 A 5 kerros
80100 Joensuu

Ensisijaisesti pyydämme käyttämään verkkolaskua.